Chłodnictwo we Wrocławiu

Chłodnia przemysłowa serwisowana przez serwis chłodniczy

Dzisiaj nie wyobrażamy sobie życia, by w wyposażeniu gospodarstwa domowego nie było lodówki, która pozwala na przedłużenie terminu ważności żywności czy innych urządzeń chłodniczych jakim jest np. chłodziarko-zamrażarka. Nie tylko w domu potrzebne jest chłodnictwo.

Urządzenia gastronomiczne

Każdy kto prowadzi punkt gastronomiczny, restaurację, czy bar, powinien być zaopatrzony w urządzenia chłodnicze. Prawidłowe chłodzenie jest niezbędne, kiedy zależy nam na utrzymaniu niskiej temperatury, np. artykułów spożywczych.

Niestety, bywa tak, że urządzenia chłodnicze się psują i wymagają naprawy. Zapraszamy do naszego serwisu, naprawimy agregaty chłodnicze oraz urządzenia chłodnicze.

Agregaty chłodnicze

Główne pole naszych działań to klimatyzacja oraz chłodnictwo. We Wrocławiu nasza firma działa nieprzerwanie od 1991 roku. Posiadamy olbrzymie doświadczenie, które wykorzystamy podczas zleconych prac.

Naszą specjalnością jest również montaż agregatów chłodniczych oraz naprawa lodówek i innych urządzeń chłodniczych. Agregaty chłodnicze są stosowanie głównie w przemyśle oraz przez firm z branży spożywczej i gastronomicznej.

Agregaty chłodnicze pozwalają zachować w chłodniach stałą niską temperaturę aby produkty pozostawały świeższe przez dłuższy okres.

Naprawa agregatów chłodniczych

Sprawne i zadbane agregaty chłodnicze zagwarantują wysokość jakość przechowywanego jedzenia

Sprawdź

Naprawa lodówek

Naprawa lodówki i właściwy serwis zapewni długie życie urządzenia chłodniczego

Sprawdź

Jeśli potrzebujesz pomocy, masz kłopot ze swoim sprzętem w restauracji czy barze, nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści chętnie pomogą.

Zadzwoń do nas!

Kiedy wezwać serwis do urządzeń chłodniczych?

Jeśli zauważymy, że przy naszej lodówce, czy w innym urządzeniu chłodniczym zbiera się woda, lub gdy z jej wnętrza zaczyna wydobywać się nieprzyjemny zapach, to jest to znak dla nas, że trzeba wezwać specjalistów, którzy przywrócą prawidłowe działanie sprzętowi chłodniczemu AGD.

Chętnie pomoże Ci rozwiązać problem z zepsutą lodówką. Przyjedziemy na miejsce, szybko zdiagnozujemy problem, a następnie profesjonalnie wykonamy naprawę urządzenia chłodniczego. Przekonaj się sam, że chłodnictwo nie ma dla nas żadnych tajemnic.

Scroll to top