Agregaty chłodnicze - Naprawa

sprawne agregaty chłodnicze

Utrzymanie stałej, niskiej temperatury jest bardzo ważne w przypadku transportu żywności lub innych produktów i substancji podatnych na wysokie temperatury. Problem potęguje jeszcze bardziej, kiedy wraz z upływem dni, wkraczamy w okres wakacyjny lub towar transportujemy za granicę do ciepłych krajów, gdzie temperatura na dworze wzrasta do ponad 30-40 stopni Celsjusza. Wtedy też wysoce istotnym jest by agregaty służące do chłodzenia były w należytym stanie technicznym. Są to urządzenia, które sprawiają, że transport towarów przy wysokich temperaturach jest opłacalny.

Agregat chłodniczy powoduje wzrost ciśnienia freonu lub innego czynnika chłodniczego, skrapla go, a następnie zamienia w parę. Ciśnienie zmniejsza się, a przyrząd pobiera z otoczenia kolejną dawkę ciepłego powietrza i niejako “przepompowuje” nadmiar ciepła.

Jego praca w trudnych, często wysoce niesprzyjających warunkach może być powodem awarii systemu chłodniczego, przez co firma transportowa może być narażona na wielkie straty, w przypadku, np. zepsucia się towaru pod wpływem temperatury.

Jeśli potrzebujesz pomocy, masz kłopot ze swoim sprzętem w restauracji czy barze, nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści chętnie pomogą.

Zadzwoń do nas!

Serwis agregatów chłodniczych

W związku z rosnącymi oczekiwaniami naszych klientów chcielibyśmy zaprezentować Państwu naszą specjalna ofertę obejmującą swym zasięgiem naprawę agregatów chłodniczych oraz serwis agregatów chłodniczych we Wrocławiu i okolicach.

Jesteśmy do dyspozycji wszędzie tam, gdzie borykają się Państwo z problemem niedziałającego systemu chłodniczego w samochodach dostawczych oraz ciężarówkach. Psujące się agregaty chłodnicze już nigdy nie będą waszym problemem.

Skorzystaj z oferty już dziś.

Scroll to top